Co nowego?

Witamy po przerwie. Mieliśmy problemy techniczne związane z przenosinami na inny serwer oraz aktualizacją oprogramowania. Na szczęście udało się je rozwiązać. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony!
 
Strona główna arrow Zabawy arrow Ćwiczenia narządów mowy
Ćwiczenia narządów mowy
Ćwiczenia narządów mowy Drukuj Poleć znajomemu
18.02.2008.
Większość dzieci, które trafiają do logopedy, potrzebuje usprawnienia narządów mowy (artykulatorów). W  tym dziale już niedługo znajdziecie wiele ciekawych i wesołych zabaw, które, mamy nadzieję, tę trudną dla malucha pracę zmienią w przyjemną zabawę.
 
Czarodziejskie kubeczki Drukuj Poleć znajomemu
05.03.2008.
Często zastanawiamy się, co zrobić, żeby ćwiczenia narządów mowy stały się świetną zabawą. Czasem wystarczy mieć tylko kubeczki po Danonkach... Spróbujcie!
Czytaj całość
 
Udajemy ptaszki Drukuj Poleć znajomemu
01.03.2008.
To zabawa przeznaczona dla najmłodszych gadułek i "nie-gadułek". Te ostatnie na pewno z ciekawością posłuchają i popatrzą.
Czytaj całość
 
Wesołe Zoo Drukuj Poleć znajomemu
27.02.2008.
Z tego wierszyka można ku radości dzieci zrobić małe przedstawienie (choć połączenie ruchu języka i rąk czy nóg czasem może sprawiać trudności).
Czytaj całość
 

Strony partnerskie

© 2017 Logolandia - logopedia nie tylko dla logopedy :: Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.