Co nowego?

Witamy po przerwie. Mieliśmy problemy techniczne związane z przenosinami na inny serwer oraz aktualizacją oprogramowania. Na szczęście udało się je rozwiązać. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony!
 
Strona główna arrow Pomoce logopedyczne
Pomoce logopedyczne
Pomoce logopedyczne Drukuj Poleć znajomemu
21.02.2008.
Aktualnie na rynku można kupić pomoce logopedyczne. Jednak nie zawsze to jest dokładnie to, czego potrzebujemy do pracy z dzieckiem. W tym miejscu będziemy zamieszczać pomysły na to, jak samemu zrobić pomoce logopedyczne. Będzie można też wydrukować gotowe pomoce zaprojektowane i wykonane przez nas.
Czytaj całość
 
Brrrrum Drukuj Poleć znajomemu
18.04.2008.
Wywołanie i utrwalenie głoski [r]. Dziecko łączy kropki udając jadący na wycieczkę samochód (brum - do utrwalenia [r] albo bddum, - [d] oczywiście dziąsłowe). Potem można pokolorować obrazek (i też "brumkać").
Czytaj całość
 
"Grające" jajeczka Drukuj Poleć znajomemu
09.04.2008.

Każdy z nas wie, co to jest jajko niespodzianka. Z plastikowego pudełka, które często wyrzucamy po wyjęciu z niego niespodzianki, można zrobić bardzo ciekawą zabawkę rozwijającą słuch dziecka.

Czytaj całość
 
Samochody Drukuj Poleć znajomemu
06.04.2008.
To uniwersalna pomoc (ja używałam jej do terapii dziecka z opóźnionym rozwojem mowy i sepleniącego). Przygotować ją można w 10 minut, a używać wiele razy.
Czytaj całość
 
Kla, kle, kla Drukuj Poleć znajomemu
20.03.2008.

Pomoc do ćwiczenia głosek [k] i [l] w grupach spółgłoskowych. Wycinamy obrazki z kartki nr 2. Prosimy dziecko, żeby obok odpowiedniego obrazka nakleiło rzeczy, które pasują do: dziewczynki, lwa, drzwi, spodni i kranu.

Czytaj całość
 
Zobacz też…

Strony partnerskie

© 2017 Logolandia - logopedia nie tylko dla logopedy :: Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.