Co nowego?

Witamy po przerwie. Mieliśmy problemy techniczne związane z przenosinami na inny serwer oraz aktualizacją oprogramowania. Na szczęście udało się je rozwiązać. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony!
 

IntroWitamy!

Nasza strona jest przeznaczona dla logopedów, rodziców i wszystkich osób, które pracują z dziećmi z wadami wymowy. Znajdą tu Państwo nie tylko teoretyczne informacje dotyczące wad wymowy, wywoływania głosek, profilaktyki logopedycznej, zasad pracy z dziećmi od pierwszych dni życia, ale również mnóstwo ciekawych pomysłów, jak urozmaicić terapię, logopedyczne gry i zabawy on-line, scenariusze logopedycznych zajęć grupowych (dla logopedów pracujących w przedszkolach), obrazki do diagnozy (wymowy i słuchu fonematycznego) i inne pomoce logopedyczne. Będziemy też tu zamieszczać aktualne wiadomości, artykuły z logopedii oraz dziedzin, które się z nią wiążą (takich jak pediatria, otolaryngologia, foniatria, neurologia, psychologia czy też pedagogika). W najbliższej przyszłości mamy zamiar umieścić na naszej stronie materiały, które mogą się przydać do pracy z osobami dorosłymi (np. z afazją) czy też jąkającymi się. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony. 

Osoby zainteresowane kontaktem bezpośrednim prosimy o kontakt mailowy. 


 

 

Strony partnerskie

© 2018 Logolandia - logopedia nie tylko dla logopedy :: Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.