Co nowego?

Witamy po przerwie. Mieliśmy problemy techniczne związane z przenosinami na inny serwer oraz aktualizacją oprogramowania. Na szczęście udało się je rozwiązać. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony!

Strona główna
Fora Logolandii
Witamy, Gość
Proszę zalogować lub zarejestrować się.    Odzyskiwanie haseł
O:Gabinet "Demostenes" Szkolenia i staże (1 przeglądających) (1) gość
Idź na dół Odpowiedz Ulubione: 0
TEMAT: O:Gabinet "Demostenes" Szkolenia i staże
Gabinet "Demostenes" Szkolenia i staże 6 lat(a), 3 mies. temu  
Mam pytanie, czy któraś z was brała udział w szkoleniach organizowanych przez Pana Antoniego Bochniarza w jego gabinecie "Demostenes"?

Jestem ciekawa, ponieważ oprócz kursów Pan Antoni Bochniarz stworzył dużo pomocy logopedycznych i dydaktycznych, jednak nigdy nie wspominano mi o tym na studiach, nawet na podyplomowych.
Może wy coś wiecie, albo brałyście udział w szkoleniach?

Oto link do tematów szkoleń: http://www.demostenes.pl/artykuly.php?kategoria=5

Pomoce logopedyczne: http://www.demostenes.pl/produkty.php?id_produktu=27

Powiadom moderatora   Zlaogowany Zlaogowany  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania wiadomości przez anonimowych użytkowników.
naja ()
Użytkownik Offline Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O:Gabinet "Demostenes" Szkolenia i staże 6 lat(a), 3 mies. temu  
U nas było wspomniane na metodyce. O "Instrumentarium logopedycznym". Opowiadała o tym pani, która ma całą walizkę. Podobno drogie, a używa bardzo rzadko, bo dzieci boją sie tych instrumentów. Więc stara sie zastąpić te "instrumenty" jakimiś bardziej przyjaznymi dziecku (np. kolorowy plastik zamiast zimnego metalu). Tyle o tym wiem, sama nie używam.Pozdrawiam.

Administrator wyłączył możliwość wysyłania wiadomości przez anonimowych użytkowników.
agapo ()
Użytkownik Offline Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O:Gabinet "Demostenes" Szkolenia i staże 5 lat(a), 7 mies. temu  
Witam. Brałam udział w szkoleniu i korzystam z pomocy stworzonych przez tego Pana.Polecam wibrator logopedyczny pomocny w terapii rotacyzmu, ale nie tylko.

Idź do góry Odpowiedz
Obsługiwane przez FireBoardPobierz nagłówki ostatnich postów.

Strony partnerskie

© 2014 Logolandia - logopedia nie tylko dla logopedy :: Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.