Co nowego?

Witamy po przerwie. Mieliśmy problemy techniczne związane z przenosinami na inny serwer oraz aktualizacją oprogramowania. Na szczęście udało się je rozwiązać. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony!

Strona główna
INSERT command denied to user \'dbo399538988\'@\'212.227.18.13\' for table \'jos_fb_whoisonline\' SQL=INSERT INTO jos_fb_whoisonline (`userid` , `time`, `what`, `task`, `do`, `func`,`link`, `userip`, `user`) \n VALUES (\'0\', \'1516281750\', \'Gabinet \\\"Demostenes\\\" Szkolenia i staże\',\'\',\'\',\'view\',\'/index.php?option=com_fireboard&func=view&catid=18&id=148&Itemid=56\', \'54.227.104.40\', \'0\')
Fora Logolandii
Witamy, Gość
Proszę zalogować lub zarejestrować się.    Odzyskiwanie haseł
Gabinet "Demostenes" Szkolenia i staże (0 przeglądających) 
Idź na dół Odpowiedz Ulubione: 0
TEMAT: Gabinet "Demostenes" Szkolenia i staże
Gabinet "Demostenes" Szkolenia i staże 9 lat(a), 7 mies. temu  
Mam pytanie, czy któraś z was brała udział w szkoleniach organizowanych przez Pana Antoniego Bochniarza w jego gabinecie "Demostenes"?

Jestem ciekawa, ponieważ oprócz kursów Pan Antoni Bochniarz stworzył dużo pomocy logopedycznych i dydaktycznych, jednak nigdy nie wspominano mi o tym na studiach, nawet na podyplomowych.
Może wy coś wiecie, albo brałyście udział w szkoleniach?

Oto link do tematów szkoleń: http://www.demostenes.pl/artykuly.php?kategoria=5

Pomoce logopedyczne: http://www.demostenes.pl/produkty.php?id_produktu=27

Powiadom moderatora   Zlaogowany Zlaogowany  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania wiadomości przez anonimowych użytkowników.
naja ()
Użytkownik Offline Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O:Gabinet "Demostenes" Szkolenia i staże 9 lat(a), 7 mies. temu  
U nas było wspomniane na metodyce. O "Instrumentarium logopedycznym". Opowiadała o tym pani, która ma całą walizkę. Podobno drogie, a używa bardzo rzadko, bo dzieci boją sie tych instrumentów. Więc stara sie zastąpić te "instrumenty" jakimiś bardziej przyjaznymi dziecku (np. kolorowy plastik zamiast zimnego metalu). Tyle o tym wiem, sama nie używam.Pozdrawiam.

Administrator wyłączył możliwość wysyłania wiadomości przez anonimowych użytkowników.
agapo ()
Użytkownik Offline Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O:Gabinet "Demostenes" Szkolenia i staże 8 lat(a), 11 mies. temu  
Witam. Brałam udział w szkoleniu i korzystam z pomocy stworzonych przez tego Pana.Polecam wibrator logopedyczny pomocny w terapii rotacyzmu, ale nie tylko.

Idź do góry Odpowiedz
Obsługiwane przez FireBoardPobierz nagłówki ostatnich postów.

Strony partnerskie

© 2018 Logolandia - logopedia nie tylko dla logopedy :: Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.